PETKIT | High Performance Cat Litter Mat for Pura Max 2 and Purobot Max Pro | Gray
- Код товара: 448709
- EAN: 6975069304342
- MPN: P9220
37.39€
Без налога: 30.90€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 410.00 мм |
| Gross height (mm) | 445.00 мм |
| Gross width (mm) | 435.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 22 шт. |
| Gross weight | 0.47 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Producer product family | High Performance Cat Litter Mat for Pura Max 2 and Purobot Max Pro |
| Цвет товара | Gray |