PETKIT | Pura Max 2 Mineral Sand Litter, Green + Magnetic Cat Litter Remover | Green
- Код товара: 448711
- EAN: 6975069303475
- MPN: P99023
16.02€
Без налога: 13.24€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 475.00 мм |
| Gross height (mm) | 450.00 мм |
| Gross width (mm) | 450.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 196.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 0.39 кг |
| Net weight | 0.17 кг |
| Producer product name | Pura Max 2 Mineral Sand Litter, Green + Magnetic Cat Litter Remover |
| Цвет товара | Green |