PETKIT | Purobot Ultra Cat Litter Mat | 44 x 44 x 1 cm
- Код товара: 448712
- EAN: 6975069304830
- MPN: P99035
37.39€
Без налога: 30.90€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 460.00 мм |
| Gross height (mm) | 465.00 мм |
| Gross width (mm) | 455.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 118.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 0.54 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Другие особенности | Made of high-density 300D Oxford cloth with waterproof coating, it embodies the excellent performance of anti-stick, scratch-resistant, and easy to clean. |
| Producer product name | Purobot Ultra Cat Litter Mat |
| Размеры (Ш х Г х В) | 44 x 44 x 1 см |