Philips Hue Solo lightstrip, 10m | 20 W | Variable
- Код товара: 448734
- EAN: 8720169326750
- MPN: 8720169326750
134.36€
Без налога: 111.04€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 187.00 мм |
| Gross width (mm) | 183.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 128.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 32.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 561 шт. |
| Gross weight | 0.84 кг |
| Net weight | 0.68 кг |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Solo lightstrip, 10m |
| Цвет света | Variable |
| Мощность | 20 Вт |
| Особые свойства | Interface: Bluetooth/Zigbee |
| Класс защиты | IP20 |