Thermal Grizzly | Cleaning Wipes
- Код товара: 452529
- EAN: 4260711991042
- MPN: TG-CW-10
7.71€
Без налога: 6.37€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1105 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product family | Cleaning Wipes |