myPhone | Charging Station | HALO 4 LTE Cradle
- Код товара: 454143
- EAN: 5902983627180
- MPN: AKC001253
6.11€
Без налога: 5.05€
| Производитель | myPhone |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 56.00 мм |
| Gross height (mm) | 164.00 мм |
| Gross width (mm) | 86.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2188 шт. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Producer product name | HALO 4 LTE Cradle |
| Producer product family | Charging Station |