Targus | Antimicrobial Ergo Mouse | AMW584GL | Wireless | 2.4 Ghz | Black
- Код товара: 456518
- EAN: 5051794034257
- MPN: AMW584GL
30.87€
Без налога: 25.51€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 44.00 мм |
| Gross width (mm) | 83.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 68.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1863 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Producer product name | AMW584GL |
| Producer product family | Antimicrobial Ergo Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Black |
| Прокрутка | Scroll Wheel with auto-shift |
| Число поддерживаемых батарей | 2xAA |
| Тип соединения | 2.4 Ghz |