Schneider Electric APC Back-UPS | BE650G2-GR | 650 VA | 400 W
- Код товара: 457740
- EAN: 731304347217
- MPN: BE650G2-GR
135.83€
Без налога: 112.26€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 441.00 мм |
| Gross width (mm) | 186.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 2.20 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 111 шт. |
| Gross weight | 4.50 кг |
| Net weight | 4.00 кг |
| Producer product name | BE650G2-GR |
| Producer product family | APC Back-UPS |
| Вместимость | 400 Вт |
| Особые свойства | LED display allows easy reading of device status and power conditions; Floor/wall mount |
| Емкость | 650 ВА |