Schneider Electric APC Easy UPS | BVX700LI | 700 VA | 360 W
- Код товара: 457749
- EAN: 731304404484
- MPN: BVX700LI
96.04€
Без налога: 79.37€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 98.00 мм |
| Gross height (mm) | 310.00 мм |
| Gross width (mm) | 138.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 2.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.3 кг |
| Paper/Pasteboard | 240 гр. |
| Plastic (No PET) | 60 гр. |
| Palette Qty | 222 шт. |
| Gross weight | 4.5 кг |
| Net weight | 4.20 кг |
| Producer product name | BVX700LI |
| Producer product family | APC Easy UPS |
| Вместимость | 360 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | LED display allows easy reading of device status and power conditions; AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply |
| Емкость | 700 ВА |