Schneider Electric APC Easy UPS | BV1000I | 1000 VA | 600 W
- Код товара: 457759
- EAN: 731304338222
- MPN: BV1000I
111.14€
Без налога: 91.85€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 237.00 мм |
| Gross height (mm) | 373.00 мм |
| Gross width (mm) | 143.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 240.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| TI weight (kg) | 2.59 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 137 шт. |
| Gross weight | 6.00 кг |
| Net weight | 5.70 кг |
| Producer product name | BV1000I |
| Producer product family | APC Easy UPS |
| Вместимость | 600 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Floor/wall mount; LED display allows easy reading of device status and power conditions; AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply |
| Емкость | 1000 ВА |