QNAP Compact 1U short-depth rackmount 2.5GbE NAS | TS-433eU | Cortex-A55 | 4 GB
- Код товара: 458342
- EAN: 4711103085943
- MPN: TS-433eU
655.83€
Без налога: 542.01€
| Производитель | QNAP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 44.00 мм |
| Gross width (mm) | 440.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1314.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 576.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.89 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 149 шт. |
| Gross weight | 5.90 кг |
| Net weight | 4.01 кг |
| Producer product name | TS-433eU |
| Producer product family | Compact 1U short-depth rackmount 2.5GbE NAS |
| Отсеки для приводов | 4 |
| Семейство процессоров | Cortex-A55 |
| Тип корпуса | Rack |
| Внутренняя память RAM | 4 ГБ |