TP-LINK AX900 Nano Wi-Fi 6 Bluetooth 5.3 USB Adapter | Archer TX10UB Nano
- Код товара: 459558
- EAN: 8885020624526
- MPN: Archer TX10UB Nano
16.77€
Без налога: 13.86€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 138.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 128.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3261 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | Archer TX10UB Nano |
| Producer product family | AX900 Nano Wi-Fi 6 Bluetooth 5.3 USB Adapter |