SUNGROW | SEM DTSD1352-C Three Phase Smart Meter | BB002852
- Код товара: 460828
- EAN: 2000001351642
- MPN: BB002852
158.27€
Без налога: 130.80€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 874 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.35 кг |
| Grid connection | Three-phasis |
| Producer product name | BB002852 |
| Producer product family | SEM DTSD1352-C Three Phase Smart Meter |