TEFAL | Comfort Knife set with stand | K221SA14 | Knife set | 6 pc(s)
- Код товара: 462337
- EAN: 3168430247031
- MPN: K221SA14
35.77€
Без налога: 29.56€
| Производитель | TEFAL |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 36.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 625 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9 гр. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Gross weight | 1.60 кг |
| Net weight | 1.59 кг |
| Другие особенности | Two-color identification ring for easy identification of the knife in the block storage (gray for stainless steel and white for ceramic); Block with thermal wood treatment, without any chemical substance in the production process; Non-slip rubber feet protect your countertop |
| Количество персон | N/A |
| Количество продуктов в комплекте | 6 шт. |
| Количество ножей | 5 (Bread knife 20 cm, Carving knife 20 cm, Utility knife 12 cm, Cutting knife 9 cm, Chef's knife 15 cm) |
| Producer product name | K221SA14 |
| Producer product family | Comfort Knife set with stand |
| Тип | Knife set |
| Материал | Stainless steel/Wooden |
| Можно мыть в посудомоечной машине | No |