PanzerGlass Ultra-Wide Fit
- Код товара: 462597
- EAN: 5715685017247
- MPN: PGRNUWFG37942
23.45€
Без налога: 19.38€
| Производитель | PanzerGlass |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7579 шт. |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | Ultra-Wide Fit |