Onex | Gaming Chair | STC X Hardcore | White
- Код товара: 463319
- EAN: 9359943001232
- MPN: ONEX-STC-X-P-W
236.08€
Без налога: 195.11€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 830.00 мм |
| Gross height (mm) | 660.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.18 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10 шт. |
| Gross weight | 23.00 кг |
| Net weight | 22.00 кг |
| Наименование продукта | STC X Hardcore |
| Другие особенности | Mechanism type: Butterfly Mechanism; Metal Frame |
| Adjustable Armrests | Yes- Two Dimensional |
| Цвет | White |
| Семейство продукта | Gaming Chair |
| Регулируемая спинка | 90°–135° |
| Регулируемые руки | Yes, Two Dimensional |
| Вес (макс) | 125 кг |