Sony ZV-1 Vlog Compact Camera | Sony
- Код товара: 463955
- EAN: 4548736166592
- MPN: ZV1AB.CE3
726.77€
Без налога: 600.64€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 161.60 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1431 шт. |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.35 кг |