Razer Multi Layered Fabric/Steel | Gaming Chair | Iskur V2 X | Light Grey
- Код товара: 464731
- EAN: 8886419354758
- MPN: RZ38-05310200-R3G1
262.46€
Без налога: 216.91€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 900 мм |
| Gross height (mm) | 330 мм |
| Gross width (mm) | 690 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5000 гр. |
| Plastic (No PET) | 600 гр. |
| Tare weight (kg) | 5 кг |
| Volume (m3) | 0.20493 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 200 шт. |
| Gross weight | 24 кг |
| Net weight | 19 кг |
| Наименование продукта | Iskur V2 X |
| Цвет | Light Grey |
| Семейство продукта | Gaming Chair |
| Материал | Multi Layered Fabric/Steel |
| Вес (макс) | 136 кг |