Outwell | Chair | Catamarca Lounger | 125 kg
- Код товара: 464930
- EAN: 5709388146878
- MPN: 470468
84.25€
Без налога: 69.63€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross height (mm) | 1100 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.03872 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.4 кг |
| Palette Qty | 45 шт. |
| Gross weight | 6.7 кг |
| Net weight | 6.3 кг |
| Максимальная нагрузка | 125 кг |
| Высота сиденья | 450 мм |
| Producer product name | Catamarca Lounger |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | Chair |