Razer | Gaming Mouse | Cobra | Wired | Minecraft Edition
- Код товара: 465920
- EAN: 8886419334781
- MPN: RZ01-04650200-R3M1
57.38€
Без налога: 47.42€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 333.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 215.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| TI weight (kg) | 0.015 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 127 шт. |
| Gross weight | 0.159 кг |
| Net weight | 0.084 кг |
| Producer product name | Cobra |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Подсветка | Razer Chroma RGB |
| Sensors | 8500 DPI Optical Sensor |
| Тип устройства | Wired |
| Цвет товара | Minecraft Edition |
| Тип свича | Optical Mouse Switches Gen-3 |