Razer | Cobra | Gaming Mouse | Pokémon Edition
- Код товара: 466144
- EAN: 8886419334897
- MPN: RZ01-04650400-R3M1
55.39€
Без налога: 45.78€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 125.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1707 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | Cobra |
| DPI | 8500 |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Подсветка | Razer Chroma RGB |
| Тип устройства | Gaming Mouse |
| Цвет товара | Pokémon Edition |
| Ускорение (G) | 35 |
| Тип свича | Optical Mouse Switches Gen-3 |