Razer | Gaming Headset | Barracuda X Chroma
- Код товара: 466146
- EAN: 8887910060902
- MPN: RZ04-05220300-R3M1
154.30€
Без налога: 127.52€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 125.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 568 шт. |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Gross weight | 1.76 кг |
| Net weight | 1.65 кг |
| Producer product name | Barracuda X Chroma |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| подавление шума | No |
| Цвет | Phantom Green Edition |
| Чувствительность микрофона | -42 ± 3 дБ |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Цастота | 20-20k кГц |