Synology | D4ES02-8G | 8000 GB | DDR4 | PC/server | Registered No | ECC Yes
- Код товара: 467611
- EAN: 4711174724390
- MPN: D4ES02-8G
478.71€
Без налога: 395.63€
| Производитель | Synology |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 12.00 мм |
| Gross height (mm) | 126.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6349 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | D4ES02-8G |
| Error-correcting code (ECC) | Yes |
| Комплектующие для | PC/server |
| Емкость | 8000 ГБ |
| Тип внутренней памяти | DDR4 |
| Буферизованная (Registered) | No |