Razer Gaming Mouse Mat | Firefly V2 Pro | Black
- Код товара: 468368
- EAN: 8887910063453
- MPN: RZ02-04920100-R3M1
90.99€
Без налога: 75.20€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Firefly V2 Pro |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Gaming Mouse Mat |
| Gross depth (mm) | 385.00 мм |
| Gross depth master carton | 4.00 мм |
| Gross height (mm) | 28.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Gross width master carton | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.34 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Gross weight | 0.99 кг |
| Net weight | 0.65 кг |
| Другие особенности | Chroma RGB, Full Backlit Illuminated Surface, Micro-textured For Optimal Tracking |
| RGB светодиоды | No |