Raidsonic | 4-Port USB 3.2 Gen 2 Hub with Power Delivery | IB-HUB1437-CPD
- Код товара: 468590
- EAN: 4250078174981
- MPN: IB-HUB1437-CPD
19.06€
Без налога: 15.75€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | IB-HUB1437-CPD |
| Producer product family | 4-Port USB 3.2 Gen 2 Hub with Power Delivery |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 135.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4000 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.05 кг |