MSI Gaming Controller | FORCE GC300 Wireless | White
- Код товара: 468886
- EAN: 4711377269919
- MPN: FORCE GC300 W WHITE
52.21€
Без налога: 43.15€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 122.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 110.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 439 шт. |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Gross weight | 0.42 кг |
| Net weight | 0.29 кг |
| Producer product name | FORCE GC300 Wireless |
| Producer product family | Gaming Controller |
| Цвет товара | White |
| Емкость батареи | 600 мА·ч |
| Интерфейс устройства | 2.4 GHz Wireless/Bluetooth/USB 2.0 (USB-C) |
| Длина кабеля | 2 м |