Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired
- Код товара: 470804
- EAN: 8886419334729
- MPN: RZ01-05120400-R3M1
196.52€
Без налога: 162.41€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 177.00 мм |
| Gross width (mm) | 59.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 206.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 90.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.21 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Producer product name | Viper V3 Pro |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| DPI | 35000 |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Sensors | Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 |
| Тип устройства | Wireless/Wired |
| Формат | Right-handed Symmetrical |
| Ускорение (G) | 70 |