Sharp | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers | HT-SPR52021(SL)
- Код товара: 471157
- EAN: 4550556112284
- MPN: HT-SPR52021(SL)
198.60€
Без налога: 164.13€
| Производитель | Sharp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Producer product name | HT-SPR52021(SL) |
| Producer product family | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 385.00 мм |
| Gross width (mm) | 302.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1216.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 304.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.52 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 83 шт. |
| Gross weight | 4.02 кг |
| Net weight | 2.50 кг |
| Другие особенности | Upfiring speaker drivers reflect sound from the ceiling adding height to the sound stage; Simple and quick wireless connection directly to Sharp “Q” soundbars; Wall mount or table top positioning |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Мощность | 200 Вт |
| Цвет | Silver |
| Bluetooth | No |