Sharp | 2.0.2 Compact Dolby Atmos Soundbar | HT-SB700 | Bluetooth
- Код товара: 471158
- EAN: 4550556116107
- MPN: HT-SB700
168.73€
Без налога: 139.45€
| Производитель | Sharp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Producer product name | HT-SB700 |
| Producer product family | 2.0.2 Compact Dolby Atmos Soundbar |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 640.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.90 кг |
| Net weight | 1.90 кг |
| Другие особенности | Dolby Atmos engine and up-firing speakers create immersive 3D surround sound; HDMI eARC/CEC connection allows control of the Soundbar with the TV remote; Digital optical-in for superior audio transmission; 3.5mm Aux-in to connect external analogue stereo devices; Full function remote control + controls on Soundbar |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Мощность | 140 Вт |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | Yes |