Philips NeoPix 250 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- Код товара: 471725
- EAN: 7640186962988
- MPN: NPX250/INT
272.75€
Без налога: 225.41€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 172.00 мм |
| Gross width (mm) | 393.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 896.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 224.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.12 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 шт. |
| Gross weight | 2.50 кг |
| Net weight | 1.38 кг |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 250 лм |
| Контрастность | 3000:1 |
| Время работы | 30000 ч |
| Producer product name | NeoPix 250 |
| Throw ratio | 1.3 |
| Цвет товара | White |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi стандарты | 2.4+5 Ghz |
| Producer product family | Smart Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Собственная разрешающая способность пректора | 1920 x 1080 pixel |