Philips NeoPix 444 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | White
- Код товара: 473848
- EAN: 7640186962995
- MPN: NPX444/INT
291.14€
Без налога: 240.61€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 248.00 мм |
| Gross height (mm) | 203.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 680.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.68 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 66 шт. |
| Gross weight | 4.16 кг |
| Net weight | 2.48 кг |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 500 лм |
| Producer product name | NeoPix 444 |
| Контрастность | 1000:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | Home projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Количество HDMI портов | 1 |