Philips GamePix 900 | 4K UHD (3840 x 2160) | 1000 ANSI lumens | Black
- Код товара: 473850
- EAN: 7640186962711
- MPN: GMX900/INT
900.37€
Без налога: 744.11€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 249.00 мм |
| Gross height (mm) | 149.00 мм |
| Gross width (mm) | 249.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 160.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.56 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 94 шт. |
| Gross weight | 2.56 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Максимальное разрешение | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Яркость | 1000 лм |
| Producer product name | GamePix 900 |
| Контрастность | N/A |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | Gaming projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Количество HDMI портов | 1 |