Teltonika Switch 8 GbE, 2 SFP ports | TSW210
- Код товара: 475165
- EAN: 4779051843664
- MPN: TSW210000040
73.73€
Без налога: 60.93€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 148 мм |
| Gross height (mm) | 71 мм |
| Gross width (mm) | 173 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.001817884 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 475 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.5 кг |
| Producer product name | TSW210 |
| Producer product family | Switch 8 GbE, 2 SFP ports |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |