Sharp 40HA1205E | 40 | FHD | Black
- Код товара: 475237
- EAN: 5905683272360
- MPN: 40HA1205E
206.34€
Без налога: 170.53€
| Производитель | Sharp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | EU |
| Gross depth (mm) | 118.00 мм |
| Gross height (mm) | 570.00 мм |
| Gross width (mm) | 990.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1680.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 420.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 7.80 кг |
| Net weight | 5.70 кг |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Producer product name | 40HA1205E |
| Дисплей | 1920 x 1080 пикселей |
| Размер диагонали экрана (метрич.) | 101 см |
| Цвет товара | Black |
| Тип HD | FHD |
| Диагональ экрана | 40 |
| Smart TV | No |
| Wi-Fi | No |
| Система цифрового формата сигнала | DVB-T/T2/C/S/S2 |