Thrustmaster Ferrari 488 GT3 Wheel Add-on WW
- Код товара: 475902
- EAN: 3362934003395
- MPN: 4060263
243.98€
Без налога: 201.64€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 258.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 54.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 166 шт. |
| Gross weight | 1.97 кг |
| Net weight | 1.73 кг |
| Producer product name | Ferrari 488 GT3 Wheel Add-on WW |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC, PS4, PS5, Xbox |
| Особые свойства | Reach new heights of performance and realism with Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On. A brand-new product stemming from the collaboration between Thrustmaster and Ferrari, this wheel rim is a 1:1 scale replica of the wheel from the most successful racing car of the Prancing Horse brand (with more than 500 victories in competitions): the Ferrari 488 GT3 |