SALE OUT. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus | GPX4016RT | 7.5 W | USED
- Код товара: 480940
- EAN: 2000001376003
- MPN: GPX4016RTSO
32.97€
Без налога: 27.25€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | GPX4016RT |
| Producer product family | Yeelight Lightstrip Plus |
| Энергопотребление (экономичный режим) | 7.5 Вт |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross depth master carton | 530.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross height master carton | 255.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Gross width master carton | 370.00 мм |
| Net weight master carton | 12.77 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 816.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 95.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Tare weight master carton | 0.85 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Другие особенности | Belt length 2 m. Rated power: 7.5 W (2 meters of tape). Supported OS: ios8.0 / android 4.4 and higher. Wireless Specifications: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz. Light source: LED. Number of LEDs: 48 pcs. Luminescence mode: RGB. |
| Saleout | USED |