OnePlus | Earbuds | Buds 4 | Noise reduction
- Код товара: 480962
- EAN: 6921815628675
- MPN: 5481158909
98.92€
Без налога: 81.75€
| Производитель | OnePlus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 67.00 мм |
| Gross height (mm) | 27.00 мм |
| Gross width (mm) | 54.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1695 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.59 кг |
| Net weight | 0.49 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | Buds 4 |
| Producer product family | Earbuds |
| Полное сопротивление | 18 Ом |
| подавление шума | Real-Time Adaptive Active Noise Cancellation |
| Чувствительность микрофона | -38±1dB дБ |
| USB порт | USB Type-C |
| Цвет | Storm Gray |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Подавление шума | Yes |
| Цастота | 15-40k кГц |