Teltonika UK Power Supply, 9W | PR3PUUK3
- Код товара: 487141
- EAN: 4779051840878
- MPN: PR3PUUK3
8.35€
Без налога: 6.90€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 54 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.024 кг |
| Volume (m3) | 0.0005346 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1616 шт. |
| Gross weight | 0.107 кг |
| Net weight | 0.083 кг |
| Producer product family | UK Power Supply, 9W |
| Producer product name | PR3PUUK3 |