Teltonika Power Cable with 4-way Open Wire | PR2PL15B
- Код товара: 487146
- EAN: 4779051841158
- MPN: PR2PL15B
8.45€
Без налога: 6.98€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 54 мм |
| Gross height (mm) | 118 мм |
| Gross width (mm) | 32 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 13 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.013 кг |
| Volume (m3) | 0.000203904 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 шт. |
| Gross weight | 0.073 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product family | Power Cable with 4-way Open Wire |
| Producer product name | PR2PL15B |