Teltonika SMA Cable Extension | PR2VM20M
- Код товара: 487147
- EAN: 4779051841141
- MPN: PR2VM20M
5.28€
Без налога: 4.36€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 110 мм |
| Gross height (mm) | 160 мм |
| Gross width (mm) | 10.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.009 кг |
| Volume (m3) | 0.000176 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9818 шт. |
| Gross weight | 0.037 кг |
| Net weight | 0.028 кг |
| Producer product family | SMA Cable Extension |
| Producer product name | PR2VM20M |