Teltonika Rear DIN Rail Panel, 115 x 32.2 x 5.8 mm, Aluminium | PR5MEC24
- Код товара: 487154
- EAN: 4779051840625
- MPN: PR5MEC24
12.91€
Без налога: 10.67€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.00015 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Palette Qty | 11520 шт. |
| Gross weight | 0.031 кг |
| Net weight | 0.028 кг |
| Producer product name | PR5MEC24 |
| Producer product family | Rear DIN Rail Panel, 115 x 32.2 x 5.8 mm, Aluminium |