Teltonika Din Rail Kit Adapter | PR5MEC23
- Код товара: 487157
- EAN: 4779051840571
- MPN: PR5MEC23
12.15€
Без налога: 10.04€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Gross width (mm) | 30 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Volume (m3) | 0.000153 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15 гр. |
| Palette Qty | 11294 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.055 кг |
| Producer product name | PR5MEC23 |
| Producer product family | Din Rail Kit Adapter |