MSI Gaming Controller | FORCE PRO WIRELESS | Black
- Код товара: 487190
- EAN: 4711377143196
- MPN: FORCE PRO W
122.68€
Без налога: 101.39€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 376 шт. |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Producer product name | FORCE PRO WIRELESS |
| Producer product family | Gaming Controller |
| Поддерживаемые игровые платформы | Xbox Series X/S, Xbox One X/S, Windows 10/11, Android 8 and later (Xbox console only available with wired connection) |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 1000 мА·ч |
| Интерфейс устройства | 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, USB 2.0 (USB-C) |
| Длина кабеля | 3 м |