Muse Wall Clock | M-160 WMC
- Код товара: 487452
- EAN: 3701738900088
- MPN: M-160 WMC
85.05€
Без налога: 70.29€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 438.00 мм |
| Gross height (mm) | 315.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 57.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.36 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 125 шт. |
| Gross weight | 1.63 кг |
| Net weight | 1.27 кг |
| Producer product name | M-160 WMC |
| Producer product family | Wall Clock |
| Функции | Full digits display of day of week and 3 digits display of month, Temperature & humidity, Calendar, alarm and clock function, Wall mount or table stand design |
| Встроенный экран | Yes |
| Тип дисплея | LCD |
| Wi-Fi | No |
| Караоке | No |
| Bluetooth | No |