Navitel | Compact dashcam with 2K video quality | R460 2K
- Код товара: 489004
- EAN: 8594181746090
- MPN: R460 2K
94.97€
Без налога: 78.49€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 53.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 896 шт. |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product family | Compact dashcam with 2K video quality |
| Screen size | 2 дюйм |
| Producer product name | R460 2K |
| Другие особенности | Loop recording; Overwrite protection; Auto-Start; G-sensor; Parking mode; Sound recording; Microphone; Speaker |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Емкость батареи | 150 мА·ч |