Next Level Racing ERS3 Hyperccol Ventilated Sim Racing Seat
- Код товара: 489697
- EAN: 9359668000855
- MPN: NLR-E063
354.78€
Без налога: 293.21€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 830.00 мм |
| Gross height (mm) | 380.00 мм |
| Gross width (mm) | 580.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.00 кг |
| Volume (m3) | 0.18 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5 шт. |
| Gross weight | 20.40 кг |
| Net weight | 16.40 кг |
| Наименование продукта | ERS3 Hyperccol Ventilated Sim Racing Seat |
| Другие особенности | Supported Height: 120–210 cm; Supported Wait Size: Up to 44 inches; Built-in active cooling system |
| Вес (макс) | 150 кг |