Synology | HDD | Enterprise Series | 7200 RPM | 4000 GB
- Код товара: 490322
- EAN: 4711174726042
- MPN: HAT5320-4T
425.90€
Без налога: 351.98€
| Производитель | Synology |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1016 шт. |
| Gross weight | 0.71 кг |
| Net weight | 0.61 кг |
| Producer product name | Enterprise Series |
| Producer product family | HDD |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Емкость | 4000 ГБ |
| Размер жесткого диска | 3.5 дюйм |
| Интерфейс жесткого диска | SATA |