Teltonika 4-PIN Power Adapter with I/O Access
- Код товара: 492364
- EAN: 4779051840434
- MPN: PR5MEC21
8.45€
Без налога: 6.98€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 11.6 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| Volume (m3) | 0.000119 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7261 шт. |
| Gross weight | 0.024 кг |
| Net weight | 0.013 кг |
| Producer product name | 4-PIN Power Adapter with I/O Access |