Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7
- Код товара: 495540
- EAN: 4711474880154
- MPN: NX.BJSEL.001
551.97€
Без налога: 456.17€
| Производитель | Acer |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 460.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 89 шт. |
| Gross weight | 1.67 кг |
| Net weight | 1.57 кг |