Natec Ribera USB Charger, 1x USB-A, 1x USB-C, 300 W | NUC-2141
- Код товара: 495849
- EAN: 5901969444223
- MPN: NUC-2141
13.18€
Без налога: 10.89€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3310 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | NUC-2141 |
| Producer product family | Ribera USB Charger, 1x USB-A, 1x USB-C, 300 W |
| Цвет товара | Black |